Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

25.06.12, 21:45 odkaz přidal(a) Tereas
obrazek
Boj o pevnost
Bledá šmouha na obzoru pohlédla dolů z kopce. Před pár dny zde byl sám, ale nyní začali přicházet další. Bojovníci z mnoha zemí připraveni položit svůj život, prolít svou krev, aby mohli být znovu a znovu oživeni a aby trpěli na věky věků. Pohlédl na své ruce. Před pár dny byly sotva vidět, nyní nabíraly ostré tvary a už skrze ně nebylo skoro vidět. A nejen tělo, ale i bezprostřední okolí jeho kůže začalo nabývat tvary. Zřetelně mohl vidět, jak se na něm pomalu vytváří plátová válečná zbroj, nákrčník ho trochu tlačil, ale on si zvykne. Éterický meč za pasem začínal být s přibývajícími hodinami těžší a těžší. Povzdychl si. Zamyslel se a uvědomil si, že už zase může dýchat, že již má co nabírat do plic.

Když otočil hlavu druhým směrem, spatřil honosnou pevnost. Na jejich hradbách již byly rozežhnuty louče a i přes vrcholek kopce mohl zřetelně cítit, jak voní hovězí pečeně. Promnul si nos, začal ho svědět, již dlouho jím necítil a tak si odvykl. Dupání vojáků a přípravy k boji tlumené dálkou jej probraly z melancholické nálady. Vytáhl z pochvy meč, zvedl jej do výše, nabral vzduch do plic a vydal hlasitý ryk, který se táhl údolím plným vojáků. Odpovědí mu bylo tucet, možná dva tucty tasených mečů s hlasitou hrdelní odpovědí. Usmál se.

Bitva se blíží. Se začátkem nového měsíce, v pozdních nedělních hodinách zahájí útok.

Bubny bitvy zazní znova.

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist