Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

28.01.12, 18:24 odkaz přidal(a) Ainar
obrazek
Ohnivá zábava
Regnum znuděně rozmáčkl dalšího pavouka. Chvilku sledoval bezmocné škubání osmi nožiček, pak zesílil tlak a proměnil tělíčko v barevnou šmouhu na stěně jeskyně. Příšerně se nudil. Než Quarazom odešel, nařídil mu neopouštět jeskyni, ale zapomněl mu říct, jak se má zabavit. Těch pár zajatců, co měli od dobytí vesnice, moc dlouho jeho pozornost nevydrželo. Mohl by si opatřit nové z blízké pevnosti, ale vlastně ho to nelákalo. Prosté mučení, bez bitevní vřavy, bez křiku raněných a praskání požárů, nebylo tak zábavné. Chtěl se zabavit a chtěl to hned. Regnum se nemusel dlouho rozmýšlet, jestli poslechnout Quarazona nebo vyrazit za zábavou. Vyštěkl pár rozkazů a zanedlouho se okolí Ilerenu zaplnilo, hustým kouřem a nářkem raněných.

Toho večera Regnum obránce zaskočil, ale podařilo se jim najít dostatek síly, aby zahnali jeho služebníky zpět, do zničené vesnice. Větší překvapení čekalo na skupinu, která na koních čistila přilehlé lesy. Nedaleko bojové arény spatřili postavu démona s jeho osobní stráží. Choval se zvláštně, vůbec neútočil, jen učinil zvláštní nabídku a nechal na obráncích, zda ji přijmou. Ještě zvláštnější bylo, že část skupiny vyhledala démona i později a uzavřela dohodu novou.

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist