Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

30.06.11, 10:43 odkaz přidal(a) Menhit
obrazek
Slepá zuřivost
Zuřila. Takhle vzteklá nebyla snad celé měsíce. Od doby, co jí dělal společnost Naam, byla vlastně klidná. Až do dneška. Dva a půl dne se neukázal. Nepodal zprávy. A teď, když se vrátila z nočního výletu s další materiální pomocí, tak si stál na střeše a hleděl na širé moře, ani ji nevnímal. Krev její krve! S tichým zaduněním odložila soudek, který nesla, vedle dárkového koše plného kosti a dalších věcí. Chvíli stála bez hlesu a potom si odkašlala. Konečně se k ní otočil a zadíval se dolů na ni.

„Ty ses úplně zbláznil!“ Drobná blondýnka se rozkřičela, když zjistila, co ty dva dny dělal. V pondělí zvládl vše, co bylo dohodnuto, ale také něco navíc. Ten jeho rozhovor s elfkou na téma dobro a zlo, přátelé a nepřátelé. Nevadilo jí, že elfce dal tu truhličku. Vlastně ji sama chtěla nějak vrátit majiteli. Vadilo jí, že mluvil. Dokud neznal jazyk, byl dokonalý. Teď bude muset vše urychlit. Nebo ne? Hrozila jí zrada? Byla si jím tak zatraceně jistá, tak moc mu věřila... možná příliš.

Dlouhé hodiny seděli nad košem s kostmi, brašnou se zbraněmi a štíty. Dávali dohromady své zbraně. Musí jich sehnat víc. Musí JI srazit na kolena. Musí JI pokořit tak, jak pokořila ona ji. Musí JI dostat do pozice, kdy bude prosit o milost a odpuštění. A ona se nad NÍ možná slituje. Možná...

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist