Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

21.10.10, 20:21 odkaz přidal(a) Saraju
obrazek
Zápisky v denníku ...
Světlovlasý muž se skláněl nad knihou v malé místnosti osvětlené jen několika slabě hořícími svíčkami. Malé zhoupnutí celé místnosti prozradilo, že to byla kajuta lodi. Byl shrbený a psal cosi do značně ošoupané knihy vázané v kůži.

... při západu slunce jsme přirazili k molu v hlavním městě, nazývají ho Andor. Vyrazil jsem do ulic stejně jako tolikrát předtím na tolika místech. Avšak tyto ulice byly jiné, tak tiché. Obešel jsem půl města, než se kolem prořítil někdo na koni, téměř mě srazil a já ani nestačil zvolat na pozdrav, když zmizel za dalším rohem. Zjistil jsem, že města této říše jsou propojena jakýmisi magickými branami a já se rozhodl zkusit navštívit další města. První byl Havant, jak bylo vyryto na kameni portálu. Byl stejně opuštěný jako Andor a můj nejsilnější zážitek z toho města je pach hnoje. V Ilerenu jsem měl štěstí a hned u portálu stála skupina čtyř osob, z nichž jeden se se mnou dokonce i bavil. Poradil mi, kde najít představitele toho města, pokud se to tak dá nazvat, ale na otázku o Santiagovi odpověděl, že to jméno nezná, bohužel. Představiteli města má být jakýsi řád, avšak jejich pevnost se zdála prázdná. V Imeru jsem myslel, že umrznu. Příště, když se tam vydám, si musím vzít teplý plášť a boty, alespoň to. Ani tam, ani v Lewanu, který je skryt v hlubokých lesích, jsem nepotkal nikoho ochotného se mnou mluvit, podobně jsem dopadl i v Tarkasu. Posledním místem, které jsem navštívil před návratem na loď, byl Thyris. Tam jsem měl alespoň štěstí na muže, který nejen že se mnou hovořil, ale také znal zodpovědné osoby toho města. Požádal jsem ho tedy, zda by oné osobě nepředal list s popisem Santiaga. Věřím, že to udělá a i v to, že brzy kontaktuji i představitele dalších měst. Musím splnit svou misi.

Když dopsal poslední tečku, otřel zbytky inkoustu z pera, odložil ho a ještě chvilku foukal na mokrý zápis, aby uschnul. Potom zhasnul svíčky nasliněnými prsty a uložil se k neklidnému spánku...

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist