Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

30.06.10, 11:40 odkaz přidal(a) Nessie
obrazek
Východní země
Rudý tesák přišel k Thyriskému pralesu a hlasitě zapískal. O pár minut později připlula malá loďka, kterou poháněla shrbená postava. Pokývala hlavou a Tesák skočil na loď. Ihned vypluli.
Loďka se přiblížila k pevnině a Tesák vystoupil. Pokýval na postavu a zamířil k sídlu Uctiváčů slunce. Vkročil dovnitř a šel k pracovně nejlepšího kováře v zemi. Hned jak vešel, kovář vstal a řekl: "Tesáku, tak rád tě vidím. Copak potřebuješ?" Potřebuji ukovat zbraň z duchovního kovu," řekl Tesák, "konečně porazím Kalbonea." "A jaká zbraň by to měla být." "Mám kovu málo, asi nějaká jednoduchá sekera." Dobře, zítra to máš. Dej mi kov." "Mám ho na lodi, hned tam dojdu." Tesák kováři přinesl kov a on se okamžitě pustil do práce.
Shrbená postava vzala sekeru a naložila ji na loďku. Potom tam naskočil Tesák. Shrbená postava se zazubila a vypluli zpět k Andarii.

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist