Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Bestiář

V tomto bestiáři naleznete většinu andarijské fauny. U každého stvoření naleznete správný název, popis, obrázek a přibližnou tabulku s přehledem vlastností.

Seznam druhů z kategorie Mořská:img

Delfín

Ač to na první pohled nevypadá, delfín je savec. Dlouholetým zkoumáním mágy, kteří v těchto tvorech nalezli zalíbení, se zjistilo, že jde dokonce o velmi inteligentní druh savce, což potvrzovaly i různé historky námoníků o tom, jak jim delfíni v bouři ukázali estu a pak skotačili podél lodi a tak ji dovedli až do přístavu. Pro tyto pověsti, byli delfíni nasazeni i do vodního příkopu, aby obveselovali andorského starostu, ale tam se jim již nevedlo moc dobře a nikdo neví, co je s nimi teď.

Druh Síla Obratnost Inteligence Krocení
Zvíře Malá Malá Malá Střední


img

Mrož

Polární oblasti jsou domovem nejen zimních odrůd obyčejných tvorů, ale i zvířat unikátních, například mrožů. Jejich každodenním chlebem je lov ryb, a poté dlóuhé odpočívání a válení se na ledové kře. Ačkoliv není mrož příliš dobře uzpůsoben k boji, má velmi tvrdou kůži a velkou výdrž, což mu většinou stačí k útěku do rozbouřených a chladných vod severních moří.

Druh Síla Obratnost Inteligence Krocení
Zvíře Nadprůměrná Nadprůměrná Nadprůměrná Lehké


img

Mořský had

Druh Síla Obratnost Inteligence Krocení
Zvíře Obrovská Obrovská Obrovská Nelze

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2022 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist