Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Veřejná statistika herní postavy

V následujícím přehledu jsou dostupné všechny veřejně přístupné informace o dané postavě - její rasa, odkaz na její charakterník a plný text jejího příběhu. Vše za předpokladu, že jsou tato data známá, tj. hráč této postavy data vložil do systému.

Lonthannor


Rasa

Elf

-> Charakterník

obrázek postavy

Příběh

Za času velkého moru, byl temný mnich se sklony ke zlu, Lonthannor, povýšen na hodnost kardinála. Způsobila to hlavně rychlá smrt jeho nadřízených včetně otce, jež byl nazývaný Èort - Černý Bůh.
Zatímco ostatní z řádu šli na pomoc nemocným, nově zvolený kardinál se izoloval uvnitř katedrály. Zarytě pracoval na svém plánu jak získat majetek umírajících boháčů. Dosáhl toho tak, že jim nasliboval duchovní odměny, pokud podepsali předání jejich pozemských statků. Jakmile začal mor ustupovat, všimli si jeho chování lidé z vyšších kruhů. Ti ho shledali vinným z kacířství a odsoudili ho k službě mezi sbory léčících mor. Očarovali ho kouzly, která mu měla zajistit pomalou a dlouhotrvající nemoc. Avšak nepočítali s jeho vrozenou imunitou. Lonthannor se nakazil neštovicemi, při kterých mu i ztmavla kůže, ale místo smrti mu přinesly větší moc. Proměnil se v učiněného kněze. Sám se prohlásil za Černého Boha, avšak očarování ho změnilo ve svatého člověka. Tak putoval světem, rozšiřujíc víru, kdekoliv se objevil. S každou vesnicí, kterou navštívil, jeho boží moc vzrostla..

Pokud si přejete vstoupit do soukromé sekce, v níž můžete editovat příběh své postavy, charakterník, nebo provádět další úkony, zadejte prosím své přihlašovací údaje. Dávejte pozor na velikost písmen, systém je rozlišuje.

Pokud si přejete pouze prohlížet veřejně přístupné informace ostatních postav, vyplňte prosím jméno postavy, kterou si přejete prohlížet, do formuláře vpravo.

zamecek
Soukromá sekce
Login:
Heslo:
Veřejná sekce
nebo Jméno postavy:

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist