Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Veřejná statistika herní postavy

V následujícím přehledu jsou dostupné všechny veřejně přístupné informace o dané postavě - její rasa, odkaz na její charakterník a plný text jejího příběhu. Vše za předpokladu, že jsou tato data známá, tj. hráč této postavy data vložil do systému.

Hildur Prir


Rasa

Barbar

obrázek postavy

Příběh


Hildur vběhla do světnice malého domku. „Yr muset jít, oni ho zabít!“ S děsem v očích koukala na sestru. Ta jako vždy neváhala a rozběhla se ven. Hluk a nadávky byli tak hlasité že mířila najisto.
„Nechat ho vy skurff!“ zařvala a začala místní rozhánět od svého bratra, který se choulil uprostřed davu. Tentokrát to bylo těžší než obvykle, musela uštědřit několik ran.
„Zapálit to, celá stodola.“
„Zas mu přeskočit v palice.“
Kolem nich se ozývali rozlícené hlasy. Jemně zvedla Snorriho a nechala ho, aby se o ní opřel. S tímhle bojovali celý život, předtím utekl jejich otec.
„Pomoct opravit já a zaplatit.“ odvětila jako pokaždé a jemně bratra postrkovala směrem pryč. Takhle to u nich chodilo. Občas uplynula od jeho záchvatu celá věčnost, poslední dobou se to ale zhoršovalo. Když ho dovlekla až domů začala ho Hildur ošetřovat, za ta léta z ní v tom byl mistr. Nejednou ošetřovala taky jednu z nich, to když nestihli Snorriho uklidnit včas.
„Zdát se já v noci o oheň, mět to tušit.“ Yrsa se jen usmála a mávla rukou. Neměla teď sílu oba utěšovat, přibude jí další práce a ona musela vydělávat. Vlastní střechou jim začínalo zatékat, ale ona stále musela dělat někde za úplatek když se něco stalo, a živit je. A to bylo ve vesnici čím dál těžší, ostatní už nechtěli tolerovat bláznovství jejich bratra a nikdo se jim nemohl divit.
V noci jí vzbudil kašel a zápach kouře. „Do chlupatá řiť!“ Když se rozkoukala viděla jak se domkem začínají šířit plameny, z venku byl slyšet lomoz a křik.
„V ta stodola bejt mlynář syn!“ A bylo to tady poslední kapka přetekla, s kusem kožešiny přes pusu se snažila dostat k sourozencům, i je už slyšela křičet.
Nakonec se jí to povedlo, všichni tři se v obětí dostali až k zadnímu východu a hustý dým s temnou nocí jim poskytli dost času na útěk.
Bez ničeho, s bláznivým bratrem se vydali hledat nový domov a i když zatím netušili že to není naposled co je to čeká ani jednu nenapadlo ho opustit.

Pokud si přejete vstoupit do soukromé sekce, v níž můžete editovat příběh své postavy, charakterník, nebo provádět další úkony, zadejte prosím své přihlašovací údaje. Dávejte pozor na velikost písmen, systém je rozlišuje.

Pokud si přejete pouze prohlížet veřejně přístupné informace ostatních postav, vyplňte prosím jméno postavy, kterou si přejete prohlížet, do formuláře vpravo.

zamecek
Soukromá sekce
Login:
Heslo:
Veřejná sekce
nebo Jméno postavy:

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2022 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist