Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace

Veřejná statistika herní postavy

V následujícím přehledu jsou dostupné všechny veřejně přístupné informace o dané postavě - její rasa, odkaz na její charakterník a plný text jejího příběhu. Vše za předpokladu, že jsou tato data známá, tj. hráč této postavy data vložil do systému.

Duron Droček


Rasa

Člověk

-> Charakterník

obrázek postavy

Příběh

Kdysi dávno, v jedné malá vesnici. Žil jeden malý hoch Duron. Žil většinu času v Klášteře, kde jej vychovávali. Vedli ho k pomoci druhým, učili jej šít ohýbat hrebíky a další užitečné věci do života a potřebné pro opravu kláštera. Po nějaké době i on dal slib knezům s tohoto kostela, že bude žít počestný a správný život. žil šťastný s knězy a ostatními vesničany, dokud jednoho dne se neobjevil drak. Nebyl nějak velký, či strašlivý,bylo to malé dráče, poraněné, jenž omylem zabloudilo do vesnice. Všichni se dráčka bali až na jediného, na Durona. Všichni pozorovali, jak mladý Duron, jde pomalu k rudému dráčku. Přibližoval se opatrně, z lehka, aby malého dráčka nevyplašil. ,,Neboj se kamaráde, neboj, ukaž mi co to máš tam pod křídlem." říkal milým hlasem Duron když se přibližoval. Když už byl úplně u dráčka spatřil jak má v sobe dráček zabodnutý barbaří šípku. Uchopil ji a pomalu začal vytahovat ven. ,,Už to bude hochu skoro je už venku." uklidnoval dráčka Duron. Dracek na něj ostražitě koukal, ale pochopil že mu mladý Duron nechce ublížit, ale jen pomoci. Když Duron vytahoval s dracka šipka poranil se sám o její hrot, a když byla šípka venku a viděl že drackovi vytéká moc krve snažil se mu zacpat ránu. Jenže při přiložení rukou k ráně, se najednou smíchala jejich krev. Najednou slyšel myšlenky dracka a naopak on slyšel Duronovi. Z ničeho nic se objevila záře, a dracek s Duronem byli zahaleni velkym oblakem dýmu a žáru. Duron se díval na dracka a dracek na nej, jako by mezi nimi vznikalo spojeni. A bylo tomu tak, jejich krev se promísila a dracek ve svých myslenkách řekl naposledy, ,,Využí mou sílu dobře a s rozvahou!" žár a oblak dýmu pomalu začal ustupovat a ostatní z vesnice videli jen stiny, stíny co vypadali jako by drak vstoupil do Durona. Když oblak dýmu sesedl k zemi a rozfoukal jej i vítr, videli vesničané jak Duron sam leži na místě kde byl i drak. Běželi k němu aby se na nej podívali a zjistili co snim je. Když pribehli, videli, že se mu v ocich jako by mihl zrak draka.Statní muži z vesnice, Durona vzali a odnesli zpět do Kláštera, odstatní lidé vyhlíželi zda-li malé dráče nelítá ještě někde okolo vesnice, ale na obloze se nic neobjevovalo. Malé dráče totiž svou duši a sílu vložilo do Durona.

Pokud si přejete vstoupit do soukromé sekce, v níž můžete editovat příběh své postavy, charakterník, nebo provádět další úkony, zadejte prosím své přihlašovací údaje. Dávejte pozor na velikost písmen, systém je rozlišuje.

Pokud si přejete pouze prohlížet veřejně přístupné informace ostatních postav, vyplňte prosím jméno postavy, kterou si přejete prohlížet, do formuláře vpravo.

zamecek
Soukromá sekce
Login:
Heslo:
Veřejná sekce
nebo Jméno postavy:

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2019 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist