Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace

Veřejná statistika herní postavy

V následujícím přehledu jsou dostupné všechny veřejně přístupné informace o dané postavě - její rasa, odkaz na její charakterník a plný text jejího příběhu. Vše za předpokladu, že jsou tato data známá, tj. hráč této postavy data vložil do systému.

Drax Ao En


Rasa

Elf

-> Charakterník

obrázek postavy

Příběh

Již jako malý běhal po ulicích slunného města Balbadu a okrádal cizince z dalekých zemí. Mrštný a rychlý Drax si díky svému umu vydělával na jídlo a snažil se pomoci ostatním sirotkům o které se nikdo nechtěl postarat. Sám byl sirotek a na rodiče si skoro nepamatuje, ani neví, jak se ocitl ve městě Balbad a jak se sem vůbec dostal. Ve městě běhal za jednou stařenkou, která mu občas něco dala k jídlu, když zrovna neměl štěstí a nikoho neokradl. Aby zakryl elfí uši, nosil stále šátek kolem hlavy a nikomu o tom neříkal. Takhle to šlo ještě pár let, ale stařenka, která se o něho starala, zemřela. Už nikdo blízký mu nezbyl, jen jeho kamarádi sirotci z ulice, kterých ubylo. Některé chytly, někteří umřeli hladem ... mohl se snažit sebevíc, ale stejně to pokračovalo nadále. Čas utíkal dál a dál a Drax se pořád skrýval a pořád okrádal. Žil ze dne na den. Když už byl dospělý a dosti zběhlý i s dýkou, nebál se okrádat ani přes den. Jednoho dne okradl muže v hábu o měšec a utíkal směrem ke stokám. Muž se za ním jen ohlédl a usmál se. Toho večera se Drax vydal najíst do své oblíbené hospody ve městě. Když byl v půlce své večeře, přisedl si naproti němu muž v hábu a Drax se snažil tvářit jakože nic. Neznámý muž na něj chvíli koukal a pak mu řekl, jestli on sám ví, kdo je. Drax nějak nechápal, co se mu záhadný muž snaží říci, tak odpověděl, že jako ví a že nechápe smysl. Muž se pousmál a řekl, že neví, neví odkud je ani proč tu je. Drax stále nechápal a podezřívavě na něj hled'el. Poté muž natáhl ukazováček a položil ho Draxovi na čelo a poté zase stáhl ruku se slovy "Brzo poznáš, kdo jseš.". Muž se zvednul a odcházel se slovy, že si jeho ukradené mince může nechat, že se mu budou hodit. Drax nechápajíc dojedl svojí večeři a vydal se do svého úkrytu mezi chatrčemi. Nějakou dobu ležel na zádech a pořád nechápal, kdo byl onen neznámý muž a co to vůbec říkal. Ráno se Drax probudil na kraji pralesa, kde viděl i na moře. Vůbec netušil, co se stalo a kde je. Zmatený se vydal na sever a po nějaké době narazil k neznámému městu. Zde mu bylo sděleno, že je ve světě Andarijské, což bylo na opačné straně světa. Po té mu to došlo, že to mohl být všemocný mág Arciferus o kterém slyšel od strážného, že bude projíždět městem a podívá se po něm. Brzy však poznal, že svět Andarijský je jiný a že se za nic a ani své krátké elfí uši nemusí stydět...

Pokud si přejete vstoupit do soukromé sekce, v níž můžete editovat příběh své postavy, charakterník, nebo provádět další úkony, zadejte prosím své přihlašovací údaje. Dávejte pozor na velikost písmen, systém je rozlišuje.

Pokud si přejete pouze prohlížet veřejně přístupné informace ostatních postav, vyplňte prosím jméno postavy, kterou si přejete prohlížet, do formuláře vpravo.

zamecek
Soukromá sekce
Login:
Heslo:
Veřejná sekce
nebo Jméno postavy:

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2019 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist