Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Veřejná statistika herní postavy

V následujícím přehledu jsou dostupné všechny veřejně přístupné informace o dané postavě - její rasa, odkaz na její charakterník a plný text jejího příběhu. Vše za předpokladu, že jsou tato data známá, tj. hráč této postavy data vložil do systému.

Dolores


Rasa

Elf

-> Charakterník

obrázek postavy

Příběh

Jako malá jem vyrůstala v rodině Do', proto jsem dostala jméno Do'lores. Velmi jsem si oblíbila společnost pohybujícího se slizu, se kterým jsem si ráda hrála. A netopýři. Od malička miluji netopýry. Celé námi obývané podzemí bylo plné obojího.

Pocházím z již několikátého pokolení, které je členem stále stejného klanu. Nemám žádného sourozence, pouze matku, která je kněžkou. Otec zemřel v souboji o polepšení v rámci sspolečenského žebříčku s jiným zástupcem klanu.

Vyrůstala jsem ve společnosti, kde neexistuje institut vzdělávání, pokud nejste žena a neaspirujete na kněžskou roli. Učila jsem se od všech členů klanu. Od každého něco jiného. Nejvíce se na mne podepsaly jednotlivé charakterové rysy, které jsou temným elfům vlastní. Ty mi pomáhaly utvářet se.

Postupně jsem se učila dovednostem okoukáváním prací jednotlivých členů klanu. Dokáži tak zastat rozmanitou škálu práce, která mi přináší prospěch. Nejvíce mne bavila práce s lukem a kopím. Moji předností byl lov, kdy jsem vždy našla vhodný koutek, ze kterého jsem nepozorovaně zabila svoji kořist na dálku. S ostatními mladíky jsme byli cepováni v práci s kopím a rituální dýkou do takové míry, že se z těchto zbraní staly naše prodloužené ruce.

Nejraději se odívám do zvířecího koženého oblečení, často tmavého, vlčího, abych jednoduše splynula s prostředím nebo naopak ukázala očitou a okázalou krásu draka, a mohla se pohybovat tiše. Pokud se náš klan chystá do nějaké šarvátky, ať už s jiným klanem či v rámci objevování nových lokalit, pak se oblékám do drátěné zbroje, která mne dokonale chrání a přitom stále umožňuje neztratit obratnost pro práci se zbraněmi.

Aktuálně jsem opustila klan a potuluji se po Andarii, abych nabrala zkušenosti, které v podzemí těžko najít. Až uznám za vhodné, pak se ke klanu opět připojím a budu usilovat o posun do vyšší kasty.

Pokud si přejete vstoupit do soukromé sekce, v níž můžete editovat příběh své postavy, charakterník, nebo provádět další úkony, zadejte prosím své přihlašovací údaje. Dávejte pozor na velikost písmen, systém je rozlišuje.

Pokud si přejete pouze prohlížet veřejně přístupné informace ostatních postav, vyplňte prosím jméno postavy, kterou si přejete prohlížet, do formuláře vpravo.

zamecek
Soukromá sekce
Login:
Heslo:
Veřejná sekce
nebo Jméno postavy:

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2022 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist