Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Veřejná statistika herní postavy

V následujícím přehledu jsou dostupné všechny veřejně přístupné informace o dané postavě - její rasa, odkaz na její charakterník a plný text jejího příběhu. Vše za předpokladu, že jsou tato data známá, tj. hráč této postavy data vložil do systému.

Častava


Rasa

Elf

-> Charakterník

obrázek postavy

Příběh

Už několik týdnů bičovali dřevěnou zašlou palubu vlny moře. Chvíli klidně a chvíli rozvášněně. Častava seděla ve své kajutě a přemýšlela. Její dlouhé hnědé vlasy splívaly volně až pod ramena. Poslední dny se nálada na lodi prudce měnila stejně jako moře. Lidští námořníci začínali býti hrubý a až moc posedlí posedlí touhou po ní. Moc dobře věděla jak to skončí když to bude pokračovat. jejich chtivé pohledy mohli mít dva možná následky a to její smrt a nebo smrt mnoha mužů. Elfka seděla s mírně sklopenou hlavou a přemítala. Samozřejmě nechtěla dopustit ani jedno.
Vyšla na palubu oči mužů cítila těkat po svém těle. Už to nebude dlouho trvat. Musí jednat. Nebe bylo bez jediného mráčku a slunce v kruzích dodávalo paprsky na moře ale.... Náhle uviděla zemi. Kdyby pluli ještě chvíli stejným kurzem nebyla by země daleko. její prosby byli vyslyšeny muži byli zaměstnáni pitím a byli líní třeba se jí to povede. Už stála na kraji a pak jen...
Žbluňk!!!!
S vypětím všech svých sil doplavala ke břehu té pevniny no i když vlastně spíše do zatopeného města. Kdysy mohlo býti krásné ještě ted se tyčily štíty domků z vody a kolem plavali i cenné věci které jejich majitelé nechali na pospas živlům. Častava byla unavená, promočená na chlup a zoufalá. Z dálky najednou uslyšela cachtání vody, byla však svým útěkem tak zmohlá že se nestihla ani schovat.Náhle se před ní objevila postava elfí ženy na bílém koni. Její blondaté vlasy odráželi třpyt slunce a celá jako by zářila.
,,Stalo se ti něco maličká?,, Zeptala se elfka. Trochu zmateně a zahanbeně jí vypověděla svůj příběh.

Pokud si přejete vstoupit do soukromé sekce, v níž můžete editovat příběh své postavy, charakterník, nebo provádět další úkony, zadejte prosím své přihlašovací údaje. Dávejte pozor na velikost písmen, systém je rozlišuje.

Pokud si přejete pouze prohlížet veřejně přístupné informace ostatních postav, vyplňte prosím jméno postavy, kterou si přejete prohlížet, do formuláře vpravo.

zamecek
Soukromá sekce
Login:
Heslo:
Veřejná sekce
nebo Jméno postavy:

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2022 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist