Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace

Honza Tichošlap

-> Charakterník

obrázek postavyJo, když jsem se narodil, tak byla těžká doba. Matka nebylo zrovna rodinej typ, takže se rychle vypařila s nějakým zbohatlíkem a bozi vědí, kde je jí konec. To otec, ten byl z jinýho těsta. Na toho si jen tak někdo netroufnul. Chlap jak hora, co se postavil i drakovi. Jenže hrozně rád pil a pak vyprávěl svoje báchorky o tom, jak prolejzal jeskyně a tak. Jednou to ale přehnal s pitím a začal si dovolovat na jednoho navlečenýho v plechu a taky na to dojel. Ani pořádnej pohřeb neměl, prostě ho šoupli do díry nohama napřed a bylo po něm.
Takže jsem sotva uměl chodit a najednou jsem neměl ani otce ani matku. Naštěstí se mě ujalo pár kámošů z Andoru. Pravda, musel jsem pro ně dělat pochůzky a zařizovat různý věci, ale měl jsem alespoň něco k jídlu a nějaký hadry na sebe. Spal jsem kde se dalo. A ono takový žití jednoho naučí, jak se chovat.
Teď když už se o sebe dovedu postarat sám, tak sem se rozhod to zkusit na vlastní triko někde ve světě. Jo... já vim že to bude fuška, ale přeci nebudu furt dělat poskoka maníkům co vládnou Andoru, né?
A mimochodem, jen tak mezi náma, císařovna a ti jeji tajtrdlíci zrovna moc nevládnou, je zázrak, když se vubec někde ukážou.

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Gamer - 2

Má to aspoň nejakú dejovú líniu a má to myšlienku. Len je to až moc krátke. Rozpíš to a pripíš aké zážitky máš z Andarie =)
Meriadoc - 1

Se tu dozvídáme víc věcí o rodičích než o tobě. A to o tobě mi přijde jen jako taková osnova... teď už jen ten příběh :)
Nero - 2

I po aktualizaci se tu vyskytují stále stejné chyby - viz předešlé komentáře
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 1: 1x
známka 2: 2x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist