Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

11.02.14, 17:45 Thyris odkaz přidal(a) Tribun Gomez
obrazek
Thyrský Jarmark a pár věcí
Tuto neděli (16.) od dvacáté hodiny večerní se uskuteční tradiční prodej výrobků od nejlepších řemeslníků perly jihu. Těšit se můžete na mnohé zbraně, zbroje, zvěř, drahokamy, drahocenné kovy, předměty denní potřeby i alchymie.

Proto žádám a vyzývám cechy či občany, jenž by rádi prodávali, aby vyhledali mou osobu a domluvíme se na podrobnostech. Tato možnost platí i pro neobčany. Pokud nynější majitelé stánků nedají najevo, že budou na jarmarku prodávat, bude jejich stánek nabídnut novému zájemci. Ovšem pouze po dobu konání jarmarku.

Dále si dovolím upozornit kapitány kotvících v Thyrských docích, že mají svou loď opětovně přihlásit a neobčané zaplatit kotevné stanovené senátem na 500 zlatých po dobu tří měsíců.

Touto cestou bych rád vyzval pana Saragona Tannoa, aby se za mnou dostavil. Pokud tak neučiní do soboty, bude putovní šachta nabídnuta panu Cernunnovi, kterého bych prosil, aby byl připraven si šachtu převzít.

Závěrem bych vás chtěl poprosit o pomoc při dalším turnaji. Jedná se o turnaj kouzelníků, proto prosím, komu se válí v truhlách přebytečné či neurčené kouzelné hůlky, aby je odevzdal do příslušných truhel nacházející se u hlavního portálu a před arénou v Thyrisu.

Zastihnout mě můžete každé úterý a sobotu po setmění v budově radnice na náměstí. Nebo kdykoliv na komunikačních krystalech nacházejících se na portálu u banky nebo sídlu Řádu Stříbrného Vlka.Vlastní rukou sepsal Tribun Gomez

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist