Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

03.10.13, 14:29 mesto odkaz přidal(a) Tribun Gomez
obrazek
Zasednání republikového senátu a dění posledních dnů
Obyvatele republiky a celé Andarie slyšte!


Díky informacím od občanů a vlastní zkušenosti žádám, aby zloděj či skupinka zlodějů, která odcizila pět uren mocného a zapomenutého vládce Zareona, tyto urny urychleně vložili do truhlice na náměstí Republiky. Vyhnete se tak přímému ohrožení Vašeho života! Je na Vás, zdali neposlechnete a v lepším případě budete posléze vypátráni rukou zákona a bude s Vámi podle toho naloženo. Nebo v horším případě si Vás naleznou přisluhovači onoho vládce. V tomto případě Vás stihne jediné a to jest smrt.Rovněž vyzývám majitele podezřelých či zdobených uren, aby je patřičně zabalili do pytle, přiložili svitek kdo tuto nádobu vlastní a kde přebývá, a odnesli ji na stejné místo. Jestliže se ukáže, že je Vaše urna běžná a není to ta, kterou hledám, bude Vám co nejrychleji navrácena. Pokud to bude ta hledaná, budete odškodněni. Volba je jen na Vás. Učiňte tak nejpozději do této soboty večerního času. Pokoj Vaší duši.Dále bych touto cestou oslovil řemeslníky či obyvatele, jenž zrovna nemají nic na práci, aby se mi hlásili zítra (4.) po osmé večerní u portálu před hlavní branou.


Tuto neděli, popozítří (6.) měsíce desátého, proběhne zasedání republikového senátu. Je třeba probrat přímé ohrožení Republiky! Prosím o účast všechny senátory či jejich zástupce s plnou mocí. Plánovaný začátek je od osmé hodiny večerní.


Republika hledá nadějné brnkaly či básníky! Nájem, vybavení, stravu, něco peněz do ruky výměnou za váš čas a um. Zájemci o tento post či budoucí spolupráci, nechť mě vyhledají nejlépe v úřední hodiny - každé úterý a sobotu mezi osmou a devátou večerní.Vlastní rukou sepsal Gomez, Tribun a cechmistr Vlků

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2019 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist