Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

26.05.13, 16:58 Thyris odkaz přidal(a) Konzul Gibraen Artalius
obrazek
Novinky z Thyrské republiky
Poslední měsíce Republikou rezonovaly zvuky kamenického kladiva a klínu i biče otrokářova. Tato doba se totiž nesla v duchu významných změn pro město; na západ od hradeb byla podstatně rozšířena, defakto nově zbudována, hospodářská oblast. Krom přesunu ohrad ze špatně dostupných plání jižně od Thyrisu zde byl pokácen prales a zem rozorána, připravena k osetí.
V současnosti tak má každý thyrský cech, který do oblasti investoval, k dispozici polnost. Tribunovou zásluhou rovněž stojí i veřejná pole, určená pro občany bez cechovní příslušnosti.
Rád bych proto poděkoval panu Tribunu Gomezovi za jeho významné organizační i materiální přispění k projektu.

Druhá významná změna je pak rozšíření jádra města. Perla jihu zažívá populační rozkvět a kapacita nájmů začíná být nedostačující, proto nechal Senát zasypat vnitřní příkop při jižní hradbě. Díky obětavé práci otroků zde dnes stojí rozlehlá parcela, na níž budou v budoucnu postaveny nové nájmy.

Republika je tak nyní otevřena nejen novým investorům do nových polí či nájmů, ale všem, kteří by chtěli žít v nejlepším městě na Andarii. Přijďte bydlet do Thyrisu. (Republika samozřejmě hradí náklady s příchodem spojené)

Vlastní rukou sepsal Konzul Gibraen Artalius, velitel Gardy a vládce Thyrské republiky.

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist