Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

30.04.13, 12:10 Thyris odkaz přidal(a) Tribun Gomez
obrazek
Hledání Jarního Květu
Lide Andarijský, obyvatelé Republiky a všechny teplokrevné bytosti slyšte!

Jestliže nechceme upadnout do věčných třeskutých a smrtonosných mrazů a zemi pokrytou ledem, musíme společně najít jednu rostlinku s jejíž pomocí bude snad zima opět zahnána daleko na sever.

Rostlinka se jmenuje Jarní květ. Její barva se odráží ve svitu slunečního paprsku. Tato rostlinka je velice teplo a světlomilná. Dle mnou známých informací se má nacházet někde na jižní části naší země. Kdokoliv ji objeví ať nepodniká nic sám a ohlásí nález nejlépe vedení města či si sežene skupinu a bezpečně ji poté dopraví do města. Rostlinka je velice náchylná na uschnutí a náročná na péči, proto Vás varuji, ať ji bez patřičného vybavení hned neutrhnete! Jestliže se nechcete po zbytek svého krátkého umrzajícího života živit ledem.

Z tohoto důvodu vyhlašuji na zítřek, tedy 1. dne následujícího měsíce mobilizaci Republiky za jediným účelem: Najít tuto rostlinku a bezpečně ji dopravit pod dozor města, kde bude střežena, dokud ji nevezme do rukou Jarní Princ, jediná oprávněná osoba, které květina náleží.

Jestliže Vám není lhostejný život na této zemi a chcete aby se tráva opět zazelenala, přijďte nám pomoci s hledáním. Vítán je každý, kdo má dobré úmysly.


Dále jen oznamuji, že se úřední hodiny ode dneška přesouvají o hodinu později, tedy na 21.večerní.

Vlastní rukou sepsal Tribun Gomez

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist