Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

18.04.13, 15:24 Thyris odkaz přidal(a) Tribun Gomez
obrazek
Jarní klackování
Sluníčko nás, na určiných místech naší milované země, začíná pěkně hřát a dny jsou teď i o něco delší. Cítíte ten náhlý příval enerie, kterou nemáte kde vybít? Cítíte narůstající tlak a nevíte, jak jej povolit? Dostavte se na Jarní klackování! Jistě si aspoň na malý okamžik ulevíte s pocitem, že jste se na někom dobře vybili a podlitity utrpěné během zápasu můžete hrdě vystavovat na obdiv!

Vítán je každý, kdo má alespoň sílu natolik, aby uzvedl klacek v ruce a pořádně s ní někoho praštil. Samozřejmě vyjma zločinců a osob stíhaných na území Republiky.

Tento bodovaný turnaj proběhne za dva dny, tedy v něděli 21. od 20 hodin. Účastníci se dostaví o čtvrt hodinky dopředu, jen v obyčejném oblečení, prázdnými batohy a nachystanými 15 zlatými jako zápisné.

Vítěz obdrží měšec s dvěma sty zlatými mincemi a 50% z vybraného vstupného.

Během turnaje se o Vaše podlitiny, boláky a boule posta naše felčarka Lithieen.

Po skončení turnaje jistě nepohrdnete chladivým občersvením v taverně na náměstí, kde Vás jistě ráda obslouží šenkýřka Robin.

Na turnaj srdečně zvou Stříbrní Vlci.

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist