Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

18.07.12, 22:36 Thyris odkaz přidal(a) Konzul Gibraen Artalius
obrazek
Válka
Po dlouhých dnech mé tolerance vůči útokům, okupaci a plundrování zemí Andarijských pohár trpělivosti přetekl a rozhodl jsem se, že Thyrské hlídky nebudou další, jenž obsadí pouštní mužové samozvaného Císaře Tashe Akary. Bohužel tím, že byl Akara k císařovně vpuštěn příliš blízko a bez obezřetnosti, z ní udělal svého rukojmí a nyní jejího jména využívá jen jako štít proti oprávněné nenávisti Andarijců, aby mohl legálně zabrat jejich domoviny. Proto už není možné nadále setrvat pod zlovůlí Akarových rozkazů převlečených za císařské, a bez hnutí prstu sledovat, jak jsou země zabírány pouštním lidem. Tímto prohlášením popírá Thyrská republika svou dosavadní formální podřízenost Andarijskému císařství a vstupuje do války s veškerými silami pouštních kmenů Tashe Akary, Tashe Hassareshe a Tash Siria.
Zároveň volám po příchodu dvou zbývajících Tashů do Thyrisu, které Akara prohlásil za rebely a bojuje s nimi i ve své zemi, aby připojili své síly proti společnému nepříteli.
S potěšením také oznamuji, že takzvaný císařský úředník Tasshish byl po výzvě o provolání Císaře Tashe Akary na můj rozkaz ubit k smrti.

Vlastní rukou sepsal Konzul Gibraen Artalius, Konzul Gardy a vládce Thyrské republiky.

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist