Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

19.03.12, 21:53 Andor odkaz přidal(a) Starosta Windsor Imbra
obrazek
Andorské novinky
Vážení občané císařského města,

Nalezené věci
Upozorňuji všechny, kteří si ještě nevyzvedli své věci, že jim zbývají 3 týdny aby tak učinili. V opačném případě propadnou věci městu.

Současně s tím vyzývám pana Gaxena, aby se mi nejpozději do neděle večer ozval ohledně jeho nájmu. Pokud tak neučiní propadnou věci z nájmu městu.

Uvazování koní
Jistě jste si všimli nových žlabů s vodou u městského portálu. Toto místo je určené pro uvázání koně, pokud jdete do banky nebo se pohybujete v okolí portálu. Koně, kteří zde zůstanou déle budou zabaveni a navráceni pod pokutou.

Nově byly žlaby s vodou přidány i k Andorskému dolu vedle portálu. Kdekoli jinde uvázaní koně kolem dolu budou zabaveni a navráceni pod pokutou. Současně s tím platí, že každý smí mít u dolu pouze jednoho nákladního koně, lamu či jiného "mazlíčka". V opačném případě budou opět všichni "mazlíčci" zabaveni a navráceni pod pokutou. Všichni, kdo zde mají momentálně uvázaného koně, mají čas do čtvrteční sedmé hodiny večerní, aby své "mazlíčky" přesunuli.

pozn. Výše pokuty je pouze na posouzení městské autority.

starosta města Andor, Windsor Imbra

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist