Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

15.05.11, 22:01 Andor odkaz přidal(a) Starostka Nialith
obrazek
Vysvětlení dění v Andoru
Vážení občané, vážené obyvatelstvo Andárie, rád bych vysvětlil celé dnešní dění na Hudební soutěži v Andoru. Na začátek bych dodal, že celou šarvátku nezpůsobila, jak si myslí většina zúčastněných, píseň pana Korialstrasse, která mě také rozesmála, nýbrž jeho údajné chování v předchozích dnech. Od nadřízených jsem dostal rozkaz jej na chvíli přivést, z důvodu výslechu o údajné kriminální činnosti zmíněného. Všechno to vyvrcholilo tím, že zmíněný pan po mých 5 výzvách neuposlechl a tím porušil zákony Andoru. Byl jsem dotyčného nucen poučit o správném chování. Znepokojuje mě chování některých účastníků a jejich neustálé urážky a navážení se na mojí osobu. Pro tentokrát jsem to nechal jen tak, ale příště varuju, že za takovéto chování nebudu trpět a po zásluze potrestám.

Nakonec se omlouvám za nechtěné přerušení soutěže, kterou způsobilo nevhodné chování pana Korialstrasse, se kterým se bude vést v budoucnu proces o jeho činech na území Andoru, a přiznávám, že jsme mohli záležitost nechat až po soutěži.
Podepsán Herold Andoru Reši.

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist