Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

24.02.07, 19:52 Thyris odkaz přidal(a) Konzul Malagar
obrazek
Novinky v našem krásném městě
Thyriský jarmark

Blíží se velkolepá událost a to jarmark na centrálním náměstí Thyrisu. Stánky budou pronajaty Thyriským cechům a každý bude moci obchodovat. Připravte si své sklady, doplňte zboží u svých obchodníků v Thyrisu, připravte si mnoho zlaťáků ať si můžete koupit to, o čem jste tak dlouho snili. Připravte si věci, které chcete prodat a utržte za ně zlaťáky a staňte se bohatými !

Thyriské Colloseum

Každý má šanci pronajmout si arénu za 200 zl na hodinu a v písku Collosea bojovat a vyhrát. Každý má šanci zorganizovat si svůj turnaj, se svými pravidly a svými cenami. Dejte vědět Konzulovi Malagarovi nebo Tribunovi Caesarovi a mile rádi vám pomůžeme. Thyriské Colloseum na vás čeká !

Nové budovy ve městě

Najali jsme zručné dělníky a stavitele abychom uspokojili vaše požadavky. Nové budovy, nové pronájmy necháváme postavit, abyste měli šanci bydlet na úrovni! Pokud vás nějaká budova a pronájem láká, nečekejte a zaplaťte si ho!

Lidská rasa má u nás ve všem přednost. Pomozte i vy dostat lidskou rasu tam kam patří...NA VRCHOL !!!

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist