Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

06.05.08, 13:18 Thyris odkaz přidal(a) Starosta Konzul Malagar
obrazek
Lidská říše - země silných, domov odvážných
Toužíš po bohatství a slávě?
Jsi člověk, který má své sny a své cíle?
Chceš své sny prožít a být hrdý na sebe a na vše kolem?
Chceš být součástí historie a stát se nesmrtelným v příbězích a legendách?
Chceš se stát součástí lidské říše a být u vzniku nového království?


Připoj se k lidské říši !


Po takřka tříletém snažení, kdy Christian d’Ruah byl Konzulem Thyrisu po 4 měsíce, než padl v boji s Drakkarimem a Gebethorem, který vládl Thyrisu po dobu 10 měsíců, se mi podařilo po 16 měsících mé vlády, dotáhnout práci mých předchůdců do konce.

Dne 5. května byla oficiálně uznána autonomie Thyriského území. Děkuji tímto královně Kilias a Lordu Regentu Magalhaesovi za projevenou důvěru a jsem přesvědčen, že lidskou rasu společně s Praetoriánskou gardou dovedeme na výsluní.

Odpuštění daní
Vzhledem k tomu, že se Thyris dostává do nové éry, odpouštím daně všem občanům Thyrisu. Daně jsou nyní nastaveny tak, aby nebyly pro nikoho problém a zároveň aby pomohly částečně plnit Thyriskou pokladnu. Nedávno byly rapidně sníženy ceny pronájmů, a proto vás vyzývám k obydlení centrální a severní části Thyrisu, které byly po útoku temné armády vypleněny.

Situace v hlavním městě lidské říše
Všichni si dobře pamatujeme a z paměti nám nikdy nevymizí útok temné armády na Thyris a další města. Jižní Thyris je temnou armádou stále obsazen, ale zbrojíme a připravujeme se na osvobození zbytku Thyrisu. Čeká nás tuhý odpor a určitě narazíme i na stvoření, která jsme dosud neviděli, proto nás čeká dlouhá a přetěžká bitva. Bankéř a obchodníci byli po dlouhé době přesvědčeni, že jim již nehrozí žádné nebezpečí, a proto se vrátili na svá původní místa na náměstí a do dalších částí města.

Doufáme, že se nám v brzké době podaří vyzvednout královské symboly moci ze sarkofágů, které byly nalezeny na mýtině pod pouští. Staň se i TY součástí tohoto hledání a součástí lidské říše.

Lidské království – země silných a domov odvážných


Konzul Malagar, vládce Thyriský

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2022 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist