Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

11.06.23, 14:34 Lewan odkaz přidal(a) Aran Finwes
obrazek
Řeč krále elfů
Elfové, Andarijští,

dnes stojíme tváří tvář hrozbě, která se valí na domovy mnoha z nás. Armáda Vládce, zástupy nočních můr, démonů a skřetů se dnes pokusí dobýt a zničit Lewan. My se však nevzdáme a nenecháme se zlomit!

Elfové, dnes nebráníme jen dávný domov elfů, bráníme i svou svobodu, naši kulturu a naši budoucnost! Nechť je naše statečnost nezdolná, nechť se sklíčenost a slzy žalu promění v odhodlání, nechť naše výkřiky vyjadřují naši nezlomnost a vůli nepřítele porazit! Auta i lómë!

Andarijští, Lewan není jen útočiště elfů. V celém Hvozdu pulzuje jedinečná síla přírody, která ovlivňuje život na celém kontinentu. Vzývám vás, spojme se pod touto silou dnes všichni obyvatelé Andarie!

Jsme poslední pevnou linií obrany, která se staví proti temným silám. V dávných dobách, kdy naši předci, elfové, lidé i barbaři, čelili podobnému ohrožení, se jim nezdařilo odvrátit zkázu a nastal čas tmy a zoufalství. Generace trpěly a naše zem byla zahalena v temnotě.
A dnes je na nás, abychom se postavili této hrozbě znovu a ukázali, že jsme se z těchto dávných chyb poučili.
Nechť naše čepele září jako blesky, naše šípy letí jako vichřice a naše kouzla se rozlévají jako proudy čistého života, jako paprsky slunce, které spalují i to nejmocnější zlo!
Ukažme nepříteli, že sice může oblehnout naše města, že nás může zastrašovat svými ohavnostmi, ale že my jsme dnes společně silnější, že dnes světlo v našich srdcích je silnější než temnota kterou přináší oni. Ukažme nepříteli, že se nenecháme rozpoltit tyranií, že dnes jsme jednotní, že dnes jsme Andarie!

Dnes se všichni postavme na hranici Světla a Temnoty a ukažme, že náš Rozbřesk opět přijde!
Auressemma entuluva!
Auta i lómë!

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist