Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

27.02.22, 21:08 Imer odkaz přidal(a) Správkyně Inet
obrazek
Rozvoj Imeru
Huu všici Andarijský.

Vobnova Imeru, která před pár let započít nebejt konečná. Věřit my, synové a dcery Mrogrotha, že jednou dovýst my náš domov k stejná sláva a možná větší než kdysi mít.
Kroky bejt malý, ale bejt kupředu a tak tímto vyzvat šecky, kterým ležet na srdce blahobyt naše rasa a naše domovina, aby zvážit to jestli nedarovat Imeru matroš na další výstavba. Truhla na dary bejt připravená u vstupní brána do město, brát veškerej matroš vod dřeva, přes šutry po hřeby.

Ubytovny
Aby vidět že neplácat jen prázdný slova jako mnoho jinejch. Imer tímto otvírat náruč pro pár další lid co chtít začít žít po náš bok. Nechat my vystavět nový ubytovna hned vedle Dlouhá síň. Barbaráci mít samosebou přednostní právo si tyhle nájem zabrat pro sebe a pokud nějakej problém bejt tak vyhledat Herndall Inet aby to pořešit.

Kadící kláda
V poslední doba se hromadit bordel v Imer co tadyk asi nechávat necivilzovaný návštěvák z jižnější voblasti. Proto Imer zavýst jedinečněj vynález z dílna Jarlocha a Krulla. Kadící klády bejt rozmístěný jak u Dlouhá síň tak nedaleko hospoda Imeru. Bejt to nástroj kam moct chodit se vyprázdnit a nenechávat tak bordel na ulice. V případ neznalosti se vobrátit na kohokoliv z Imera, aby vysvětlit jak to fungovat.

Za Imer seškrábat, Herndall Inet
Mrogroth s vy!

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2022 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist