Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

11.01.22, 18:53 Andor odkaz přidal(a) Starostka Madison
obrazek
Ústup císařským hlídkám a změna zákonu
Vážení spoluobčané a obyvatelé Andarie,

vzhledem k současným okolnostem se hlavní město rozhodlo, že nadále nežádá císařský hrad o spolupráci hradní stráže ohledně bezpečnosti hlavního města. Žádám tímto hrad, aby stáhl své muže zpět za císařské hradby.

Občané hlavního města a obyvatelé Andarie by měli mít možnost se sami bránit, budou - li v ohrožení a vzhledem k okolnostem a válečnému stavu. Proto bude během tohoto týdne upraven zákon o nošení zbraní. Od té chvíle, bude moci každý návštěvník Andoru a obyvatel Andoru nosit zbraň v situaci, kdy se bude cítit ohrožen.

Brzy bude uspořádána mimořádná schůze obyvatel Andarie ohledně současné situace. Ve světě se nachází temný drak a setkání s ním by mohlo znamenat smrt. V celém hlavním městě byl tímto dnem vyhlášen stav nouze a důrazně žádám obyvatele aby nevycházeli ze svých domovů, nebudou - li muset.

Situace začíná eskalovat, držme se.

Za hlavní Císařské město Andarie,
Starostka Madison

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2022 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist