Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

15.11.21, 18:54 Imer odkaz přidal(a) Správkyně Inet
obrazek
Slavnost II. Výročí znovuzaložení Imeru
Barbaráci ze šecky kouty naše zem, tímto Vás a naše spojence z řad ušáků a liďáků zvát na Slavnost k znovuzaložení Imeru. Loni vzhledem k tomu, jak to bejt naprd ke všecko dění kolem slavnost vynechat a proto letos to udělat vo to větší. Imer tímto pro večer 21.11. vod 20:30 votvírat část svejch sklad chlastu a žvance kterej nasytit a vožrat každej jeden z Vás a to v naše slavná Dlouhá síň Imeru.
V průběh slavností si moct kdokoli na žádost u Herndall Inet pronajmout ňákej ze stánek před Dlouhá síň zdarma a moct tam prodávat svoje drahocennost. Kdo chtít tak přímo ve Dlouhá síň i klidně moct uspořádat turnaj v házení sekerák, nožák nebo se klidně jenom vo žlutý porvat mezi sebou!

Dál bejt u já ta taková ta soutěživá z hrad a prej by ráda dyby my upořádat turnaj, kterej počítat do ňáká její sezóna. Takže si začít připravovat medvěďáky páč v průběh slavností proběhnout turnaj kde moct utkat ty kdo mít a vychovat medvěďáka nejsilnějšího, brát ale na vědomí, že soubojáky bejt na život a na smrt.
V případ že by někdo nechtít vobětovat svůj medvěd tak moct u Herndall Inet zakoupit za 10 žlutejch jednoho.

takže mít šici na co těšit, chlast, boják, žvanec, krev a kdo chtít tak aj nahoře mít postele, který volně k použití.

Na závěr by já ráda pozvat ještě před slavnost šecky barbaráky, který nevopustit cesty našich předci a uctít půl hodina před slavnost památku našich padlejch baruk a zároveň vzdát úcta náš velká stvořitel Mrogroth u jeho socha.

Bohové s vy a Imer těšit na pořádná večer s vy, kdy propít svoje paměti.
Herndal Inet

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist