Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

24.10.07, 19:59 Thyris odkaz přidal(a) Starosta Konzul Malagar
obrazek
Nové zprávy Thyrisu
Finanční situace města
Drazí občané Thyrisu, oznamuji vám, že se městská pokladna blíží k vysněné hranici a ta není v jiné výši než 100 000 zlatých. Městská pokladna nyní disponuje částkou, která přesahuje 86 000 zlatých. V momentě, kdy bude překročena 100 000 hranice, bude zavedeno proplácení úroků a další výhody s tím spojené.

Daně
Tribun Maxwel zde vypsal seznam osob, kteří mají nezaplacené daně. Důrazně vás upozorňuji, že je to jen hrstka těch, kteří mají vůči městu nějaký závazek. Prosím vás tedy o zaplacení daní. Není to pro mě, není to pro Praetoriánskou gardu, je to pro město, je to pro vás !!! Plánují se nové úpravy města, příjemnější pronájmy. Vy sami se na vývoji města podílíte !

Sbírka pro Imer
Určitě jste si všimli, že je uspořádána sbírka na obnovu Imeru. Nemohu vám nic nařizovat, ale ocením kohokoliv, kdo pomůže surovinami k obnově Imeru. Vyprázdněte své zaprášené truhly plné stavebního kamene a dřeva a pomozte k obnově Imeru.

Thyriský stejnokroj
Podařilo se nám najít 3 kousky receptu pro královského alchymistu, který umíchá barvu náležící Thyriským občanům. Stále nám však nějaké kousky chybí. Prosím kohokoliv, kdo by věděl něco bližšího, ať vyhledá jakéhokoliv člena Praetoriánské gardy a sdělí mu informace. Bude odměněn. Thyriští krejčí již vědí, jak bude Thyriský stejnokroj vypadat a jsou připraveni na kompletaci.

Další novinky Thyrisu se dozvíte zde

Nástin nyní opravdu blízké budoucnosti si můžete přečíst zde

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist